Hakkımızda2018-06-17T18:13:46+00:00

1978 yılından bu yana kuru incir ve kuru meyve alanında faaliyet gösteren Ikiler İncir İhracat ,bu konudaki engin tecrübesini , kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışını günümüze taşımıştır. 2011 yılı sonu itibariyle şirketimiz ‘’ LTD ‘’ ünvanını almış ve adı İncirciler LTD.ŞTİ. olarak değişmiştir.

Şirketimiz sahip olduğu ISO 22000-2005 , ISO 9001-2008 ,FDA ve Organik İncir İşleme izin belgeleri ve yüksek servis kalitesi ile daima müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutmuştur. Aydın bölgesindeki sayılı kuru incir ihracatçılarından olan şirketimiz bugün ürünlerini birçok Avrupa ülkesine ,Amerika’ya , Kanada’ya ,Uzak Doğu ve Orta Doğu ülkelerine ,ve Kuzey Afrika ülkelerine ihraç etmektedir.

İncirciler Ltd.Şti. tescilli iki markası ‘’ İNCİRCİLER ‘’ ve ‘’ ANGIEFRU ‘’ nun yanı sıra müşteri markası ile de fason üretim yapmaktadır.

Bugün 1.000 ton yıllık üretim kapasitesi ile mevcut ihracatçılar arasında iyi bir konuma sahip olan şirketimiz , kaliteli ürünleri ve hizmet kalitesi ile müşteri portföyünü her geçen gün genişletmektedir.

İncirciler’in Misyonu ; Yüksek kaliteli ‘’ EGE Bölgesi ‘’ incirlerini tüm dünyaya tanıtarak, artan müşteri talep ve isteklerini karşılamaktır.

İncirciler’in Vizyonu ; Kuru incir alanındaki geniş bilgi birikimini yüksek kalite ile birleştirerek ve müşterilerine yenilikçi hizmetler sağlayarak, yatırımlarına sağlıklı bir büyüme doğrultusunda odaklanmaktır.